Çözümlerimiz

ABS olarak inşaat sektörü için yenilikçi çözümlere odaklanıyoruz. İş ortaklarımıza daima katma değerli çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Hafif Dolgular

ABS Dolgu Kör Kalıpları, geri dönüşümlü plastikten imal edilen tek kullanımlık beton kalıplarıdır. Her türlü yapıda 300 cm’ye kadar betonarme yükseltilmiş döşemeler oluşturulmasını ve böylece hafif, hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde dolgu yapılmasını sağlarlar.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Boşluklu Döşemeler

Volimax Boşluklu Döşeme Kör Kalıpları, betonarme döşeme plağı içerisinde etrafı tamamen betonla kapalı hava boşlukları oluşturarak kirişsiz (mantar) döşemenin performans özelliklerinden ödün vermeden döşeme plağının ağırlığını azaltır ve yapının deprem performansını artırırlar.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Polimer İnşaat Kalıbı

Şantiyelerde en çok tüketilen sarf malzemesi gurubunda yer alan plywood’un alternatifi olarak üretilen ikinci nesil polimer inşaat kalıbı EKOPLAK, uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan dayanıklı yapısı ve geri dönüştürülebilir malzemeden imal edilmesiyle doğa dostu bir çözüm sunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Güncel Projeler

Referans projelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Çözümlerimiz iş ortaklarımız tarafından şimdiye kadar yüzlerce projede 700.000 metrekarenin üzerinde tercih edildi. 2012’den beri binaları hafifletiyoruz.

İzmir İstinye Park

Orijin Group

Emaar Square

Hitit Construction

Avrupa Konutları

İstanbul Avrupa Cons.

Panorama Evleri

Pearl Construction

Rumeli Villaları

Site Yönetimi

AND Pastel

Karaoglu Peyzaj

Vadikoru Istanbul

Invest Cons.

Porta Vadi

Tum Construction

Portonovi Hotel

Allucon

Güncel Haberler

En yeni yenilikçi eylemlerimizi takip edin: yeni ürünler, fuarlar, seminerler ve sunumlar

abs yapı logo

Başarılarla dolu 10. yılımızı kutluyoruz

Başarılarla dolu 10. yılımızı kutluyoruz Bugün, 22 Eylül 2011’de Türkiye yapı sektörüne yenilikçi ve katma değerli ürünleri sunmak ve bunu yaparken müşteri memnuniyetini de en yüksek düzeyde tutmak amacı ile[…]

Read more
abs kör kalıp beton

Türkiye’nin önde gelen sanayi projesinde ABS Plus kör kalıpları tercih edildi

Uluslararası Altın Çekül ödüllerinde 2020’nın inovatif ürün ödülü sahibi ABS Plus kör kalıp sistemi, Türkiye’nin önde gelen sanayi projesinde 250 cm yüksekliğinde radye temel üzerinde subasman dolgusu olarak tercih edildi. ABS[…]

Read more

ABS Yapı’dan 2018 deprem yönetmeliğine uygun yeni ürün: Volimax boşluklu döşeme sistemi

Yaşadığımız coğrafyanın kaçılmaz bir gerçeği olan depreme karşı 2018 Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği (TBDY) pek çok konuda yeni uygulamaların önünü açmış, pek çok eski alışkanlıklara da sınırlamalar getirmiştir. Çoğu koşulda[…]

Read more