The Big 5 Suudi Arabistan 2020

The Big 5 Saudi için Cidde, Suudi Arabistan’a geliyoruz. F34’te bizimle buluşun, en yeni ürünlerimizi ve çözümlerimizi görün.

THE BIG 5 SAUDI’NİN 10. YILI KUTLANIYOR

Big 5 Saudi – bu yıl 10. yılını kutluyor. Suudi Arabistan’da inşaat sektörü için buluşma yeri olmasının yanı sıra, inşaatın en önemli sektörlerini kapsayan etkinlik, endüstri için hayati önem taşıyor. Organizasyon 10 yılını kutlarken – uluslararası ve yerel sanayinin dört iş günü boyunca tek bir çatı altında bir araya geldiği tek yer olacak.

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Big 5 Saudi, Suudi Arabistan’daki inşaat endüstrisinin buluşma noktasıdır. Suudi inşaat endüstrisindeki hızlı büyüme ve gelişmelerle, inşaat profesyonellerinin projelerini güçlendirmek için bir buluşma noktasına sahip olması her zamankinden daha önemlidir.

İnovasyonla dolu bir etkinlik, en iyi inşaat tedarikçileri, uzman liderliğindeki eğitim ve sektördeki en zorlu zorluklardan bazılarıyla başa çıkmanıza yardımcı olacak sayısız ağ fırsatları bulunuyor.

NEDEN SUUDİ ARABİSTAN?

Körfezde 1,1 milyar doları aşan en büyük proje kapasitesi ile Suudi Arabistan, bölgedeki lider pazar konumunu sürdürmeye devam ediyor. Fırsatların büyüklüğü ve genişliği Suudi Arabistan’ı kaçırmayacak bir pazar haline getiriyor.

Ücretsiz Kayıt Formu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir