Blog

The Big 5 Suudi Arabistan 2020

The Big 5 Saudi için Cidde, Suudi Arabistan’a geliyoruz. F34’te bizimle buluşun, en yeni ürünlerimizi ve çözümlerimizi görün. THE BIG 5 SAUDI’NİN 10. YILI KUTLANIYOR Big 5 Saudi – bu yıl 10. yılını kutluyor. Suudi Arabistan’da inşaat sektörü için buluşma yeri olmasının yanı sıra, inşaatın en önemli sektörlerini kapsayan etkinlik, endüstri için hayati önem taşıyor.…
Read more

Yenilikçi Referans Projeler // Ocak 2020

SABAH AL-SALEM ÜNİVERSİTESİ // SEG Kuwait Öğrenci Etkinlikleri ve Sportif Tesisler (SAAF) için hafif beton dolgu uygulaması olarak köpük (gaz) beton ya da benzeri başka bir hafif malzemenin kullanılması planlanmıştı. Ancak doldurulacak alanda farklı yönlere doğru farklı açılarda eğimler olduğu için uygulama oldukça karışık ve zordu, çok dikkatli bir planlama gerektiriyordu. Ayrıca, en hafif uygulama bile fiiliyatta oldukça…
Read more

batimat france 2019

Genel Müdürümüzden 2019 Mesajı

2019’a dönüp baktığımızda, Türkiye’nin ve çevre ülkelerin koşulları göz önüne alındığında başarılı bir yıl geçirdiğimizi söyleyebiliriz.

istinyepark izmir disposable formwork

2019’un En İyi 3 Kör Kalıp Referans Projesi

2019’da yaptığımız en iyi 3 kör kalıp projesini sizler için seçtik. Türkiye’nin en prestijli projelerinde yine ABS Hafif Dolgu Kör Kalıpları tercih edildi.

2019 Yılı Değerlendirme Anketi

Bizi değerlendirin 🙂
D&R’dan 100 TL’lik hediye çeki kazanabileceğiniz 2019 değerlendirme anketimize aşağıdaki butona tıklayarak katılabilirsiniz.

Scroll Up